Hizmet Politikamız

MyLogistics olarak dört ana unsuru tüm müşterilerimiz için standart hale getirmekteyiz:


Tam Sorumluluk
Bir işin sağlıklı yürütülmesinin ilk ve en önemli koşulu sorumluluk almaktır. MyLogistics tüm operasyonlarında operasyonel, mali, hukuki ve de etik sorumluluklarının farkında bir firma olarak hizmet verir. Kurumsal yapının gereği olarak müşterilerine anlık dönüşler yaparak hizmetin aksamamasını sağlar. Bu sayede uzun yıllardır Türkiye ve Dünyada, sektörde başı çeken firmaların çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Referanslar->

Uygun hizmet
Lojistik ihtiyaçlar her müşteri için değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğe uygun cevabı vermek adına Mylogistics filosunda tırdan panelvana kadar çok çeşitli aracı, çeşitli donanımlarla (lift, transpalet, kayar çatı römork vb.) hazır bulundurur. Gerekli durumlarda kısa süreli depolamalar yaparak son müşteriye teslimatı tam zamanında gerçekleştirir.

Etkin Çözüm
Sorunlarla başa çıkmak, MyLogistics'in sektördeki alameti farikasıdır. Aracın bozulması, personelin rahatsızlanması, istenilen aracın ya da yük cinsinin değişmesi ve buna benzer sayılabilecek bir çok durumda en uygun ve hesaplı çözüm bulunur ve uygulanır.

Teknolojik altyapı
MyLogistics'in tüm hizmet standartları teknolojik altyapısıyla desteklenmektedir. Uydu araç takip sistemi ile araçlar 7/24 izlenmektedir. Yeni nesil euro6 motor araçlarla çevreye gösterilmesi gereken hassasiyet üst seviyede gösterilmektedir. Tüm operasyon yerleşik bilgisayar sistemi ve kurumsal iş yazılımlarıyla verimli hale getirilmektedir.

Hizmetlerimiz

  • Taşımacılık
  • Depolama
  • Elleçleme