Hakkımızda

MyLogistics;
   1993 yılında tekstil sektöründe faaliyete başlamış olup, Almanya ve Fransa'da bulunan müşterilerine ticaretin önemli adımlarından biri olan ihracat yaparak büyüyen genç bir firmadır.
   1999 yılında büyüme kararı almış olup, bu doğrultuda hizmet sektöründe bulunan taşımacılık alanına adım attı.
   2001 yılından itibaren vizyonunu lojistik taşımacılık alanına yönlendirmiş olup, bu doğrultuda kurumsal, taşımacılıkta gelişmiş, ekonomik ve değişik operasyonel çözümler üreterek taşımacılığa yeni değerler kattı.
   2005 yılında Karayolları Taşımacılık Kanunu'nun yürürlüğe girmesi ile birlikte R1 ve K1 belgeleri alarak taşımacılık sektöründeki kararlılığını göstermiş oldu.
   2006 yılında müşterilerinin farklı tarzdaki ürünlerini paketleme ve ambalajlama aşamasında da hizmet vermeye başlayarak çözüm odaklı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini arttırmaya devam etti.
   2010 yılına gelindiğinde ciddi bir büyüme kaydederek araç filosunu içlerinde tır, kamyon, hafif kamyon, kamyonet, kamyon römork ve panelvan gibi araçların da bulunduğu 100'ü aşkın öz mal araca çıkarmayı başardı.
   2014 yılında müşterilerine depolama hizmeti vermeye başladı ve bir önceki seneye oranla %21'lik cirosal büyüme kaydederek yılı kapattı.

Mylogistics olarak, müşterilerimiz için en uygun çözümleri bularak 200'den fazla presonelimiz, 150'den fazla özmal-350'den fazla sözleşmeli aracımız ile yolumuza devam ediyoruz.